شرکت سالامون

درباره ما

شرکت نیکان گوشت فارس به عنوان یکی از تولید کنندگان فرآورده های گوشتی فعالیت خود را از ابتدای سال 1385 با تولید انواع سوسیس و کالباس  با نام تجاری سالامون آغاز نمود.

این واحد تولیدی با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و همچنین به کارگیری متخصصین مجرب در کمترین زمان اقدام به پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استاندارد های جهانی ISO9001-2008 همچنین سیستم های تضمین ایمنی مواد غذایی HACCP نموده و با مطابقت محصولات تولیدی با استاندارد ایران موفق به اخذ استاندارد های مربوطه جهت اکثر محصولات خود شده است .

این شرکت در راستای بهبود مستمر و جلب رضایت مشتریان و رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی مواد غذایی اقدام به تنوع بخشیدن محصولات تولیدی نموده و جهت تکمیل سبد پروتئینی خانواده ها، تولید محصولات جدید و منحصر به فرد (برای اولین بار در ایران)را در سر لو حه ی برنامه های خود قرار داده است.

واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت ضمن کنترل مداوم و دقیق بر روی مواد اولیه ورودی و فرایند تولید،پس از حصول اطمینان از کیفیت و سلامت محصولات تولیدی اجازه ورود آن را به بازار صادر می کند . همچنین آزمایشگاه واحد تحقیق و توسعه شرکت ،ضمن مطالعه و تحقیق بر روی خواسته های مشتریان اقدام به طراحی و ساخت محصولات جدید می نماید .

این شرکت در راستای اهداف بلند مدت ،جهت گیریهای اصلی خود را بر اساس محورهای زیر تنظیم نموده است :

1-تعهد به رعایت قوانین،مقررات و استاندارد های ملی و همچنین استانداردهای HACCP وISO 9001-2008

2-تعهد به شناسایی خواسته های مشتریان و حفظ حقوق مصرف کنندگان (مشتری مداری)

3-تعهد به ارتقای دانش  فنی و علمی پرسنل در کلیه سطوح

4- تلاش مستمر  در جهت بهبود کیفیت و ایجاد تنوع در محصولات

5-تعهد به کنترل ایمنی و بهداشت مواد غذایی